Антиоксидантні властивості мінеральної води «Рогатинська»

Вода – це джерело життя на Землі, ні одна клітина живого організму не може без неї існувати. Відповідно, не може існувати без води і сам організм людини. Значення води для людини настільки велике, що для нормальної життєдіяльності йому необхідно вживати не менше 1,5 літра води в день. Великою перевагою з недавнього часу прийнято вважати наявність в продуктах харчування антиоксидантів. Цікаво, чи є така вода, яка поєднує в собі природні властивості та антиоксидантні здібності? Так є, це мінеральна вода «Рогатинська», виробником якої є ТзОВ СП «Галпласт». Підтвердженням цього є дослідження Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України, які були проведені у 2012 р. В одному з висновків підсумкового документу згадуваного досліджуваного інституту говориться: «Експериментальними дослідженнями встановлено особливості біологічної активності мінеральної води «Рогатинська», а саме здатність мінеральної води «Рогатинська» активізувати антиоксидантні системи організму при курсовому внутрішньому застосуванні».

Що ж це таке і як працюють антиоксиданти?

Антиоксиданти – це сполуки, які захищають клітини від потенційно шкідливих ефектів чи реакцій, які можуть викликати надмірне окислення в організмі.

Кисень є потужним окислювачем, реакції окислення з його участю – джерело енергії для багатьох живих організмів. З іншого боку, в процесі метаболізму утворюються сполуки кисню, які руйнують структуру і речовини клітини. У результаті в клітині і в усьому організмі порушується обмін речовин. Роль антиоксидантів – зв’язати і вивести з організму вільні радикали.

Звичайно, що в організмі людини є власна система боротьби з зайвою кількістю вільних радикалів, але вона послаблюється під впливом несприятливих чинників навколишнього середовища, зокрема забрудненого середовища, прямих сонячних променів, куріння та інших шкідливих звичок. Тому виникає необхідність її підживлення і підтримки. Отже, в організмі людини повинен постійно існувати антиоксидантний захист, що є одним з найважливіших компонентів імунітету в цілому. Важливо доповнювати свій харчовий раціон природними речовинами – антиоксидантами, які посилюють захист від вільних радикалів, підвищують тим самим імунітет, стійкість організму до впливу несприятливих зовнішніх факторів, уповільнюють процеси старіння. В цьому випадку, ідеально для такого антиоксидантного захисту підходить мінеральна вода «Рогатинська». Мінеральна вода «Рогатинська» забезпечує щоденну норму води для людського організму і чинить антиоксиданту дію, зокрема запобігає деяким шкідливим для організму окислювально-відновлювальним реакціям і тим самим зменшує число вільних радикалів, які негативно впливають на нервові клітини. Це підвищує виживаність нервових клітин в умовах нестачі кисню.

Також не слід забувати, що одним із найважливіших діючих факторів мінеральної води є її фізико-хімічний склад, своєрідний набір макроелементів, які знаходяться у вигляді аніонів та катіонів, та мікроелементів, які є складовими частинами біологічно активних речовин, вітамінів та ферментів. В цьому плані мінеральна вода «Рогатинська» теж є багата на мікроелементи. Приміром, як стверджують учені співробітники Інституту геологічних наук НАНУ (м. Київ) у звіті за 15 серпня 2011 року, результати досліджень, проведених 2008 – 2011 рр., свідчать про стабільність мінералізованого складу «Рогатинської». Науковці також спостерегали, що у ній рік у рік зростає вміст селену. Вже нині, кажуть вони, його концентрація така, що завдяки багатокомпонентному складу «Рогатинської» й за сприяння її окремих речовин, цей важливий для людського організму мінерал може виступати одним із чинників бальнеологічної, тобто лікувальної дії води. Зокрема, дефіцит селену у організмі людини може спричинювати понад 70 видів хвороб, у тому числі онкологічних, внаслідок яких у світі вмирає найбільше людей. Ось, приміром, уривок з підсумкового документу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Кавецького НАНУ (м. Київ) за 6 жовтня 2011-го: «Мінеральна вода «Рогатинська» має антиоксидантні властивості. Тривале вживання мінеральної води «Рогатинська» добре впливає на систему кровотворення, зокрема сприяє зростанню рівня гемоглобіну в крові, що стимулює процеси обміну речовин в організмі, зростає активність органів шлунково-кишкового тракту, підтримує енергетичний баланс у ньому, підвищує його імунітет. У разі радіоактивного опромінення «Рогатинська» знижує ризик розвитку онкологічних ефектів».

Хотілося б зауважити, що природні антиоксиданти, не поступаючись своєю активністю синтетичним, мають низку суттєвих  переваг:  більша  функціональність  і  стабільність,  екологічна  безпечність, спрямованість дії, відсутність сторонніх ефектів та ін. Тому варто і необхідно споживати мінеральну воду «Рогатинська», яка має природні антиоксидантні властивості і є унікальною за своїм хімічним складом, адже саме такою її створила природа.  В свою чергу ТзОВ СП Галпласт постійно дбає про якість мінеральної води «Рогатинська», завдяки впровадженій на підприємстві системі управління якістю ДСТУ ISO 9001: 2009, яка базується на міжнародних стандартах якості.

Отже, регулярно п’ючи мінеральну воду «Рогатинська», ми забезпечуємо норму води для нормальної життєдіяльності та створюємо антиоксидантний захист нашого організму. Тим самим ми зміцнюємо імунітет, який є надійним захисником людського організму від чужорідних мікроорганізмів та клітин (в тому числі ракових).

Вхід

Реєстрація
Забули пароль?